OM Mühendislik ürünleri sağlamlıkları ve yenilikçilikleriyle bilinir. Yaptığımız her şeyde bizi en iyi yapan güvenlik, verimlilik ve sağlamlığa verdiğimiz önemdir. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru hizmeti kaliteden ödün vermeden sağlarız. Bu yüzden OM Mühendislik sektörün en güvenilir ismidir.

İŞ MAKİNELERİ

OM Mühendislik, iş makineleri ataşmanlarında sektörün lider üreticisidir. Ürünlerinin sağlamlığı ve servis kalitesi ile dünya çapında tanınmaktadır. Birinci sınıf malzeme ve son teknoloji kullanılarak titizlikle üretilen ataşmanları zorlu koşullarda kullanıma uygundur. Otuz yıllık tecrübesi,güçlü ve dayanıklı ürünleri ile en güvenilir tedarikçiniz olmakla gurur duymaktadır.

KOVALAR VE ATAŞMANLAR

İnşaat, maden ve mermer sektörlerinde kullanılmak üzere ekskavatörler ve yükleyiciler için her türlü ataşmanı üretmekteyiz. Hem standart ebatta hem müşteri talebine uygun özel ebatta kovalar lokomotif ürünümüzdür. Kovalarımız kullanım alanına ve müşteri ihtiyacına uygun şekilde dizayn edilir zor şartlara dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Diğer ürünlerimiz mermer ve inşaat sektörlerinde kullanılan hızlı birleştiriciler, riperler, çatallar, vs.

DENİZ DİBİ TARAMA EKİPMANLARI

Müşterilerimizin çalışmalarını daha etkin ve verimli hale getirebilmek için potansiyel uygulama çözümleri alanına odaklanıyoruz. Proje alanınızdaki küçük ve büyük teknik sorunları, yüksek vasıflı proje ekibimizle tespit ediyor ve tam olarak sizin ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere ürünleri yeniden tasarlıyor, üretiyoruz.

YIKIM & ENDÜSTRİYEL EKSKAVATÖR BİLEŞENLERİ

Yıkım sürecinin tüm aşamaları için geliştirdiğimiz güçlü, çelik tasarım ve uzun ömürlü
ağır hizmet tipi yıkım ekipmanları ve ataşmanları makineyi ağır yük altında bile dengeli
tutarak en üst seviyeye ulaşmanıza yardımcı olur. Zorlu çevre şartları için üretilmiş
dayanıklı ürünlerimiz ile projelerinizi zamanında tamamlayabilirsiniz.