HAKKIMIZDA

 

Konstrüktif Makine İmalatı Sektörü’nde yurtiçi ve yurtdışı bağlantıları ile köklü bir yer edinen OM Mühendislik, 1991 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermekten gurur duymaktadır.

Her çeşit iş makinesi için son teknoloji ekipmanlar kullanarak, modern tesislerimizde iş makinesi atışman üretimi yapmaktayız.

Evcavator ve loderler için ürettiğimiz Kova, Fork, Quick Coupler, Tek Tırnak, Riper bom ve arm gibi ürünlerimizle beraber İnşaat ve Hafriyat Sektörlerinde de başta KOVA imalatı olmak üzere tüm ürün yelpazesi ile profesyonel yapıda hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Zamanında Teslimat

Tesisimizin bulunduğu bölge sayesinde en hızlı teslimatı gerçekleştiririz.
Uluslararası teslimat için: Tesisimizin uluslararası deniz limanına uzaklığı 45 dakikadır.
Yerel teslimat için: Tesisimiz Türkiye’nin Endüstri Alanı’nın kalbindedir.

Satış Sonrası

24 yıllık satış sonrası tecrübemizle önderliği elimizde tutuyoruz. Her türlü sorunu çözebilecek ekibimiz 7 gün 24 saat hazırdır.

 

Bilgi Birikimi&Deneyim

Hitachi distribitörü Enka’ya her türlü ataşmanı (Kova, hızlı birleştirici, mermer ataşmanı, standard ve özel tasarım arm&bom) tedarik etmekteyiz.

 

Ürün Kalitesi

Global markette, 24 seneyi aşkın bir süredir ataşman üretim deneyimine sahibiz. En iyi materyali kullanarak kalite, güç ve dayanıklılık kavramlarını esas alırız. Bu konuda 24 yıllık tecrübe ve birikim ile Pazardaki liderliğimizi sürdürmekte ve sektördeki diğer firmalara ışık tutmaya ve yol göstermeye devam etmekteyiz.

Ürün Çeşidi ve Esneklik

Om mühendislik olarak her türlü makine ataşmanı yapma yetisine sahibiz. Buna ek olarak, müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda ataşmanları tesisimizde depo ederiz.

 

Rekabetçi Fiyatlar

Şirket politikamızca müşterilerimiz bizim için her zaman birinci plandadır. Rekabetçi fiyatlar uygulayarak müşterilerimizle uzun soluklu iş ortaklığı amaçlarız.