OM Mühendislik 1991 yılında kurulmuş, iş makinaları ataşmanları ve geri dönüşüm sistemleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Ürünlerinin kalite ve güveninirliği ile Türkiye’de ve dünyada haklı bir ün kazanmış olup, sektördeki yenilik ve gelişmelerin nabzını tutarak her geçen gün büyümeye devam etmektir.

  ÜRÜNLER

OM Mühendislik ürünleri sağlamlıkları ve yenilikçilikleriyle bilinir. Yaptığımız her şeyde bizi en iyi yapan güvenlik, verimlilik ve sağlamlığa verdiğimiz önemdir. Her zaman müşterilerimizin ihtiyaçlarına en doğru hizmeti kaliteden ödün vermeden sağlarız. Bu yüzden OM Mühendislik sektörün en güvenilir ismidir
 

DEVAMI..

     İŞ MAKİNALARI

OM Mühendislik, iş makineleri ataşmanlarında sektörün lider üreticisidir. Ürünlerinin sağlamlığı ve servis kalitesi ile dünya çapında tanınmaktadır. Birinci sınıf malzeme ve son teknoloji kullanılarak titizlikle üretilen ataşmanları zorlu koşullarda kullanıma uygundur. Otuz yıllık tecrübesi,güçlü ve dayanıklı ürünleri ile en güvenilir tedarikçiniz olmakla gurur duymaktadır.

DEVAMI..

  GERİ DÖNÜŞÜM

Otuz yıllık tecrübelerimizi ileri mühendislik teknikleriyle buluşturduk, OM markasına yakışan kalite ve dayanıklıkla perçinledik. Ürün gamımızı geri dönüşüm tesisleri ve bileşenleriyle genişlettik. Uzman kadromuz ve yüksek teknolojiye sahip üretim sistemimiz ile geri dönüşüm projelerinizde de en güvenilir tedarikçiniz olmaya devam ediyoruz.

DEVAMI..

Yüksek nitelikli, deneyimli ve azimli bir kadroya sahibiz.

Sürekli olarak en gelişmiş çözüm ve malzemelerin arayışındayız.

Etkili planlama ve üretim sistemi ile söz verdiğimiz zamanda siparişlerimizi teslim edebiliyoruz.

Üretim öncesi ve satış sonrası iletişimi güçlü tutuyor, geri bildirimleri önemseyerek kusursuzluğu hedefliyoruz.

NEDEN OM MÜHENDİSLİK ?

DENEYİM: Türkiye’de ve dünyada ataşman denilice akla ilk gelen markayız. 30 yıldır sektörün bir numaralı üreticisi olmakla kalmadık, bilgi ve deneyimlerimizi endüstriyel ekskavatör ve geri dönüşüm alanlarına taşıdık. Uzman mühendislerden oluşan ekibimizle projeleriniz için en doğru teknik bilgi ve ekipmanı sağlamaya devam ediyoruz.

ÜRÜN ÇEŞİDİ VE KİŞİYE ÖZEL ÜRETİM: Ekskavatör ve yükleyiciler için kova, riper, çatal, hızlı birleştirici gibi her türlü ataşmanın yanında yıkım ve tarama çalışmalarında, endüstriyel ekskavatörlerde kullanılan ekipmanlar, katı atık pompaları ve geri dönüşüm bileşenleri olmak üzere geniş bir ürün yelpazesiyle projenizlerine uygun çözümler üretiyoruz.

KALİTE: Sektörde ürünlerimizin kalitesi ile biliniyoruz, bu haklı itibara her zaman en iyi malzemeleri ve yüksek mühendislik bilgisini kullanarak ulaştık. Ürettiğimiz ekipman ve ataşmanlar sağlamlık ve dayanıklılık üzerine geliştirildiğinden müşterilerimiz kalitemizden asla şüpheye düşmezler.

SATIŞ SONRASI: Sadece satış öncesi tüm ihtiyaç ve taleplerinizi dinlemekle kalmıyoruz. Satıştan sonra da en yüksek performansa ulaşabilmeniz ve verimliliği arttırabilmeniz için yanınızdayız.